Lacné PZP? Klik.sk !

Logo společnosti Klik sk

Klikpojisteni.cz, s.r.o. - organizačná zložka Slovensko

IČO: 53171021

DIČ: SK 4120232765

Plynárenská 1, 821 01 Bratislava

Spoločnosť bola založená v roku 2011 v Českej republike a od tej doby sa stala jedným z najväčších predajcov poistenia automobilov a domácnosti. Doposiaľ naša spoločnosť uzatvorila 350 000 motorových vozidiel tak havarijným poistením ako aj poistením zodpovednosti za škodu z prevádzky motorových vozidiel.

V registri finančných sprostredkovateľov vedenom Národnou bankou Slovenska sme zapísaní pod registračným číslom 256064.

V Slovenskej republike vykonávame sprostredkovateľskú činnosť ako finančný sprostredkovateľ z iného členského štátu prostredníctvom svojej organizačnej zložky.

Majoritným vlastníkom Klikpojisteni.cz je firma Netrisk, ktorá je vlastnená americkou spoločnosťou TA Associates - popredným globálnym hráčom na poli rastového kapitálu.

Klik.sk ponúka svojím klientom možnosť nájsť si najlacnejšie alebo najvýhodnejšie PZP v priebehu niekoľkých minút z pohodlia Vášho domova. Poistenie je možné uzatvoriť online prostredníctvom internetu alebo telefonicky.

Máme poistenie zodpovednosti na 2 milióny EUR.

V Českej republike vykonávame sprostredkovateľskú činnosť na základe licencie samostatného sprostredkovateľa, sme zapísaný v Zozname vedenom Českou národnou bankou.

Obľúbené

Povinné zmluvné poistenie na mieru na Klik.skPovinné zmluvné poistenie

Čo je to povinné zmluvné poistenie alebo PZP? Povinné zmluvné poistenie alebo v skratke PZP musí mať zo zákona každé vozidl...

Havarijné poistenie na mieru na Klik.skHavarijné poistenie

Havarijné poistenie je poistenie motorových vozidiel, ktoré slúži na krytie škôd na vlastnom aute. Ak Vám niekto spôsobí šk...