Povinné zmluvné poistenie Generali

Generali poisťovňa Vám ponúka povinné zmluvné poistenie v troch balíkoch poistného krytia. S výberom najvýhodnejšej varianty poistného krytia Vám pomôžu naši špecialisti na poistenie PZP. Vaše vozidlo si môžete poistiť z pohodlia Vášho domova v priebehu desiatich minút.

Balík M s limitom poistného krytia 5 000 000 EUR pre škody na zdraví a 1 000 000 EUR pre škody na majetku. Súčasťou tohto poistenia sú asistenčné služby k vozidlu.

Balík L s limitom poistného krytia 6 000 000 EUR pre škody na zdraví a 6 000 000 EUR pre škody na majetku. V balíku L získavate okrem PZP aj:

Asistenčné služby

Poistenie živelných rizík a škôd spôsobených hlodavcom, ktoré kryje poškodenie vozidla spôsobené prírodnými živlami (víchrica, krupobitie, povodeň, pád predmetov, zosuv pôdy a pod.) a škody spôsobené hlodavcami, (napr. rozhryznutie káblov) s limitom poistného plnenia 3 000 EUR a spoluúčasťou 5 %, min. 100 EUR. Toto poistenie je platné na území Európy a Turecka.

Úrazové poistenie vodiča a osôb prepravovaných vo vozidle s limitom poistného plnenia 6 000 EUR pre trvalé následky úrazu, 6 000 EUR pre smrť úrazom a 1 000 EUR pre dobu nevyhnutného liečenia. Poistenie sa uzatvára bez spoluúčasti a je platné na území Európy a Turecka.

Poistenie výtlku, ktoré kryje poškodenia diskov a pneumatík z dôvodu zlého stavu vozovky, s limitom poistného plnenia 1 000 EUR a spoluúčasťou 10 %. Poistenie je platné len na území Slovenskej republiky.

Balík XL s limitom poistného krytia 10 000 000 EUR pre škody na zdraví a 10 000 000 EUR pre škody na majetku. V balíku XL získavate rozsah krytia platný pre balík L a k tomu navyše:

Rozšírené asistenčné služby PREMIUM

Poistenie pneumatiky, ktoré kryje poškodenia pneumatiky defektom, defektom pri dopravnej nehode alebo vandalizmom s limitom poistného plnenia 150 EUR, bez spoluúčasti. Poistenie je platné na území Európy a Turecka.

Poistenie stretu so zverou, ktoré kryje škody na Vašom vozidle spôsobené stretom so zverou s limitom poistného plnenia 4 000 EUR a spoluúčasťou 5%, min. 100 EUR. Toto poistenie je platné len na území Slovenskej republiky.

Poisťovňa Generali pri výplate poistného plnenia z povinného zmluvného poistenia neuplatňuje amortizáciu, to znamená, že nedochádza ku kráteniu poistného plnenia z dôvodu opotrebenia vozidla.

Najnovšie články na Klik.sk

Na Klik.sk porovnávame ceny z takmer všetkých poisťovní na Slovensku. Len vďaka tomu vieme v sekunde porovnať stovky ponúk a ponúknuť Vám prehľadný súpis jednotlivých cien podľa poisťovní a ich produk...
Poisťovňa AXA Vám ponúka povinné zmluvné poistenie v štyroch balíkoch poistného krytia. S výberom najvýhodnejšej varianty poistného krytia Vám pomôžu naši špecialisti na poistenie PZP. Vaše vozidlo si...
ČSOB Poisťovňa Vám ponúka 2 varianty poistného krytia s rôznymi výškami poistných limitov:PZP ŠTANDARD  s limitom 6 070 000 EUR pre škody na zdraví a 2 000 000 EUR pre škody na majetkuPZP NADŠTANDARD ...
Poisťovňa Allianz Vám ponúka povinné zmluvné poistenie v štyroch balíkoch poistného krytia s možnosťou zjednania aj havarijného poistenia. S výberom najvýhodnejšej varianty poistného krytia Vám pomôžu...
agent
agent

Spočítajte si,
koľko ušetríte vy!

Porovnávame ponuky všetkých veľkých poisťovní.