Povinné zmluvné poistenie Groupama

Upozornenie: Poisťovňa Groupama bola v roku 2022 odkúpená spoločnosťou Union. Na Slovensku už neponúka svoje produkty a služby.

Groupama poisťovňa ponúkala povinné zmluvné poistenie s limitom poistného plnenia 5 000 000 EUR pre škody na zdraví a 1 000 000 EUR pre škody na majetku.

V cene PZP klienti získali navyše:

Asistenčné služby k vozidlu

Úrazové poistenie vodiča pre prípad trvalých následkov úrazu alebo smrti úrazom pri dopravnej nehode s limitom poistného plnenia 2 000 EUR v prípade trvalých následkov a 2 000 EUR v prípade smrti vodiča. V úrazovom poistení sa neuplatňuje spoluúčasť a je platné na celom území Európy.

Bezplatnú právnu pomoc v trvaní 3 hodín, ktorú môžu využiť klienti pri dopravných nehodách s možnými trestnoprávnymi následkami.

V poisťovni Groupama môžete dostať zľavu na poistnom, ak ste rodičom dieťaťa do 15 rokov, zľavu za účet v OTP banke alebo vernostnú zľavu, ak už máte v poisťovni uzatvorenú inú poistnú zmluvu.

Poisťovňa Groupama pri výplate poistného plnenia z PZP neuplatňovala amortizáciu, to znamená, že nedochádzalo ku kráteniu poistného plnenia z dôvodu opotrebenia vozidla.

Tu sa o PZP dozviete všetko, čo potrebujete vedieť!

Povinné zmluvné poistenie musí mať zo zákona každé vozidlo, ktoré je prevádzkované na pozemnej komunikácii. Každý, kto chce svoje auto používať na jazdenie po cestách, je povinný mať uzatvorenú túto p...
Povinné zmluvné poistenie alebo zákonné poistenie vozidiel je poistenie, ktoré musí mať každý majiteľ alebo prevádzkovateľ vozidla. Výber povinného zmluvného poistenia záleží na tom, čomu dávate predn...
Nič pred vami neschovávame a chceme byť maximálne transparentní, na Klik.sk preto nájdete odpovede na väčšinu otázok týkajúcich sa poistenia. Pokiaľ napriek tomu nepoznáte odpoveď na niečo, čo tu nie ...
Klik.sk Vám predstavuje novú rubriku plnú zaujímavostí, noviniek a článkov nielen z automobilového sveta! Hľadáte zaujímavé články, z ktorých sa dozviete veľa informácií? Prosím, tu ich nájdete. Pokra...
agent
agent

Spočítajte si,
koľko ušetríte vy!

Porovnávame ponuky všetkých veľkých poisťovní.