Môžem si na Klik.sk poistiť aj iné vozidlo, než auto?

Keď je reč o PZP, väčšina z nás si v mysli automaticky vybaví auto, prípadne motorku. Ale existuje celý rad ďalších vozidiel, ktoré tiež musia byť poistené. Ak hľadáte výhodné povinné zmluvné poistenie napríklad pre ťahač, karavan či traktor, aj v takej situácii sa môžete na našu online kalkulačku spoľahnúť.

Najlacnejšie PZP pre rôzne motorové vozidlá

Prostredníctvom nášho online porovnania cien zákonného poistenia si môžete porovnať ponuky pre rôzne typy motorových vozidiel. Na prvom kroku v kalkulačke stačí rozkliknúť kolónku „Druh vozidla“ a zobrazí sa vám zoznam, z ktorého si môžete vybrať.

Ako môžete vidieť, vďaka našej online kalkulačke PZP si môžete nájsť výhodné poistenie pre celý rad rôznych druhov motorových vozidiel. Pohodlne, rýchlo a, samozrejme, za najlepšiu cenu si môžete poistiť ťahač, karavan, príves, náves, trojkolku, štvorkolku a mnohé iné.

Ak má dané vozidlo pridelené EČV, môžete ho zadať a vybrané údaje sa vyplnia automaticky. Ak EČV zadávať nebudete, vyberte druh vozidla, vyplňte zvyšok formulára a potom prejdite na porovnanie cien. Kalkulačka vám vygeneruje prehľadný zoznam dostupných ponúk, ktoré sú zoradené podľa výšky ceny. Pri každej poistke nájdete aj ďalšie dôležité údaje, ako sú napríklad zahrnuté pripoistenia, nastavenie poistných limitov a pod.. Následne si môžete vybrať najvýhodnejšie poistenie a dokončiť proces. Nezabudnite, že PZP sa stane platným až po uhradení poistného.

Ak si s výberom správneho povinného zmluvného poistenia nebudete vedieť rady, naši odborníci vám veľmi radi poradia. Na našej stránke kliknite na tlačidlo „Zavolajte mi“, ktoré nájdete v pravom hornom roku. Uveďte vaše telefónne číslo a následne sa s vami spojí náš špecialista, ktorý vám pomôže a poradí nielen pri výbere, ale aj vás prevedie celým procesom dojednania zákonnej poistky. Alebo nám môžete zavolať priamo vy. V sekcii kontakty všetky naše kontaktné údaje.

Je možné online dojednať aj PZP pre elektrokolobežku?

Ako sme spomínali v tomto článku, povinné zmluvné poistenie pre elektrické kolobežky by malo byť od tohto roka povinné, na Slovensku ho však ešte nie je možné dojednať. Zavedenie tohto typu poistenia je podmienené schválením novely Zákona o PZP, ku ktorému ešte neprišlo. Poisťovne však už pracujú na vývoji poistných produktov pre e-kolobežky a preto je možné, že sa ich dočkáme krátko po schválení úpravy legislatívy. Momentálne však nie je známe, kedy sa tak stane. Situáciu budeme naďalej sledovať a v prípade akýchkoľvek zmien vás budeme včas informovať.

Najnovšie články na Klik.sk

muz-v-tesle
Umelá inteligencia (AI), inak známa aj ako strojové učenie, predstavuje revolúciu. Jej potenciál môže byť využitý asi v každom odvetví, najmä v tých technologických. Do tejto kategórie patrí aj automo...
muz-s-vedrom
Každému z nás by sa hodilo poznať niekoho, kto je vždy pripravený nám pomôcť. Keď si dojednáte poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, v niektorých poisťovniach takúto vymoženosť získate. Hovoríme o asi...
vodic-pouziva-navigaciu
Mnohí vodiči si bez navigačných aplikácií už nevedia predstaviť život. Preto je veľmi dobrou správou to, že vývojári nespia a stále pracujú na vylepšovaní jednotlivých navigácií a pridávaní nových fun...
zatopene-auto
Extrémne výkyvy počasia sú čoraz častejšie aj na území Slovenska a nemôžeme tomu nijako zabrániť. Vyčíňanie prírodných živlov je nebezpečné nielen pre človeka, ale môže zanechať veľké poškodenia aj na...
agent
agent

Spočítajte si,
koľko ušetríte vy!

Porovnávame ponuky všetkých veľkých poisťovní.