Máte záujem o prácu v Call Centru Hore nohami

CC hore nohami - Lenka

Poď pracovať do nášho Call Centra Hore nohami!

U nás funguje všetko úplne inak. Čítaj ďalej a zistíš, že u nás je všetko naopak v porovnaní s inými Call centrami. Spoločnosť Klik.cz si počas siedmich rokov vybudovala silné postavenie na českom trhu. Dôkazom toho sú spokojní zákazníci a neustále sa zväčšujúca firma. V súčasnosti nás nájdete v Prahe a v Ústí nad Labem. Najnovšie otvárame pobočku na Slovensku, v Bratislave. Vďake tomuto rastu hľadáme nových obchodníkov do našich Call centier, ktoré fungujú jednoducho hore nohami.

Ako vlastne môže fungovať Call Centrum Hore nohami?

O Call Centrách si už určite niečo počul/a...napr.: volá sa ľuďom, ktorí nemajú ani tušenia, kde si na nich vzal/a číslo. Tento človek je následne na druhom konci linky dosť nepríjemný a málokedy si od Teba niečo kúpi. Áno, presne takto to rozhodne nerobíme! Naopak, kontakty získavame tak, že si klient sám vyplní formulár na našich webových stránkach alebo si zadá žiadosť o spätné zavolanie. Vo chvíli, kedy k nám príde žiadosť od klienta, voláme späť a predávame.

Ako prebieha komunikácia s klientom?

Zabudni na rutinné čítanie toho, čo máš klientom hovoriť! U nás nie sú žiadne call skripty. Od nás dostaneš iba návod k hovoru, ktorý Ti pomôže v komunikácii a v predaji. S klientmi vedieme neformálny a priateľský dialóg.

Obávaš sa, že naše ciele budú ťažko dosiahnuteľné, ako v iných Call Centrách?

U nás Ti môže odpadnúť stres z plnenia cieľov. Určite sa pýtaš, ako je to možné, keďže sa jedná o predajnú pozíciu? Záleží len na Tebe, koľko za mesiac uzavrieš zmlúv, ale platí u nás pravidlo čím viac zmlúv, tým vyššie bonusy. Nemusíš cieľ vždy splniť na 100%, aby Ti vôbec nejaký bonus bol vyplatený. Už od splnenia cieľa na 60% Ti bude bonus vyplatený.

Čo Ti môžeme ponúknuť, keď k nám nastúpiš?

V skúšobnej dobe ponúkame nováčikom nástupnú garantovanú mzdu vo výške 950 €. Z toho je základná mzda 650 €, variabilná zložka mzdy 300 €. + prémia vo výške až do 200% základnej mzdy mesačne. Komplexné zaškolenie a priebežné vzdelávanie v oblasti poisťovníctva a predaja. Zázemie silnej spoločnosti. Priateľský, ale zároveň profesionálny prístup. Pravidelné firemné večierky.

Čo od Teba očakávame?

Je pre nás veľmi dôležité, aby si nám osobnostne zapadol do tímu. Čo to znamená? Hľadáme niekoho, kto je priateľský, spoľahlivý, pracovitý a proklientsky orientovaný. Pokiaľ budeš mať prax s predajom po telefóne, budeme radi, ale ak ju nemáš a pozícia u nás Ťa zaujala, neváhaj a taktiež zašli životopis na email: denisa.hajkova@klik.sk

Na základe reakcie na túto pracovnú ponuku dávate spoločnosti Klikpojisteni.cz, s.r.o. - organizačná zložka Slovensko súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Obľúbené

Logo společnosti Klik skO nás

Klikpojisteni.cz, s.r.o. - organizačná zložka Slovensko IČO: 53171021 DIČ: SK 4120232765 Plynárenská 1, 821 01 Bra...

Červené tlačítko s automobilem na klávesnici.PZP si môžete uzatvoriť bez zbytočného papierovania

V priebehu 15- tich minút môže byť Vaše auto poistené a môžete jazdiť. Šetríme Vám čas a peniaze, preto od Vás nechceme, aby st...

Povinné zmluvné poistenie na mieru na Klik.skPovinné zmluvné poistenie

Čo je to povinné zmluvné poistenie alebo PZP? Povinné zmluvné poistenie alebo v skratke PZP musí mať zo zákona každé vozidl...