agent
agent

Cestovné poistenie na Klik.sk

Nájdeme vám najvýhodnejšie cestovné poistenie. Za pár sekúnd.
Porovnávame všetky veľké poisťovne
Allianz poisťovňa
AXA
Generali
Union
Uniqa
Wüstenrot

Ušetrite s Klik.sk

Naša misia je ušetriť vám peniaze! Prečo práve my?
target
Priamo vám na mieru
Každá ponuka je individuálne posudzovaná podľa vami zadaných parametrov pre výber optimálneho riešenia.
coins
Cenovo najlepšie ponuky
Našim poslaním je ušetriť vám peniaze. Na poistení s nami môže každý ušetriť desiatky/stovky eur.
bulleted-list
Postaráme sa o vás
Máte akúkoľvek otázku? Na všetko vám radi odpovedia profesionáli a vyškolení odborníci, ktorí presne vedia, o čom hovoria.
user-security
Na vašej strane
Klient je pre nás na prvom mieste. Všetky vaše dáta sú u nás v úplnom bezpečí. Za to vám ručíme.

offers

Najlepšie ponuky už za 1 minútu

Na Klik.sk je porovnanie a ušetrenie výnimočne jednoduché
offers
1
Zadáte do kalkulačky pár údajov
Zadanie je záležitosťou niekoľkých málo sekúnd. Na výpočet sú potrebné len najnutnejšie údaje a všetky dáta sú u nás starostlivo chránené.
2
Porovnáme pre vás ponuky
Spočítame pre vás ponuky od jednotlivých subjektov a v prehľadnej tabuľke ihneď uvidíte, či a koľko ušetríte.
3
Rozhodnutie je iba na vás
Rozhodnete vybrať si ponuku, ktorá vám vyhovuje? Finálne rozhodnutie necháme na vás samotných.

Cestovné poistenie na Klik.sk

Výber havarijného poistenia je vždy veľmi dôležitý krok, ktorý si treba poriadne premyslieť. Havarijné poistenie poskytne majiteľovi automobilu poistné plnenie v prípade poistnej udalosti, ako napríkl...
2022-10-18
Dojazd 800 kilometrov na elektrinu a neopakovateľný dizajn. Elon Musk predstavil nový model automobilky, ktorá je symbolom elektromobility. Štvordverový pick-up sa už dá objednávať. Na začiatku 80-tyc...
2020-02-14
Otázka ako poistiť auto z druhej ruky, je po kúpe ojazdeného vozidla jedna z najdôležitejších. Či už auto kupujete z autobazáru, alebo od fyzickej osoby, povinné zmluvné poistenie pri prihlásení vozid...
2020-05-31
 Skoro každý vodič si počas života vysníval auto, ktoré by raz chcel vlastniť alebo si ho už aj doprial. Po akých značkách ale Slováci túžia a aké sú trendy v automobilovom sektore? Vkus ľudí sa mení ...
2019-11-18

Najčastejšie otázky

Aby bolo všetko jasné, nemáme čo skrývať
Poistné limity alebo tiež limity poistného plnenia predstavujú maximálnu čiastku, ktorú je poisťovňa ochotná v rámci jedného rizika alebo celého poistenia vyplatiť za vzniknutú škodu.
Máme produkty, ktoré kryjú nielen liečebné náklady v prípade ochorenia COVID-19, ale aj prípadnú nutnosť karantény. Dokonca vám pomôžu dostať sa späť domov, pokiaľ nebudete môcť odcestovať podľa plánu.
Výluky nájdete vždy v poistných podmienkach, ktoré sú súčasťou poistnej zmluvy. Poisťovňa v týchto prípadoch môže krátiť poistné plnenie alebo eventuálne nevyplatiť nič. Najčastejšie výluky sú rizikové športy, vysoká nadmorská výška, alkohol a chronické choroby. Ide však aj o cestovanie do rizikových krajín, kam MZV neodporúča cestovať.
Pochopiteľne, ale toto rozhodnutie predstavuje veľké riziko. Pre predstavu, prevoz vrtuľníkom v prípade nehody v Rakúsku predstavuje následné vymáhanie niekoľko miliónovej sumy. Dobre zvážte, či vám toto riziko stojí za to.
Pokiaľ idete s cestovnou kanceláriou, môže byť poistenie v cene zájazdu, nemusí byť však najvýhodnejšie. Cestovné kancelárie väčšinou počítajú iba s jednou, vopred dohodnutou poisťovňou.

Recenzie zákazníkov

Čo o nás hovoria
100% spokojnosť, profi jednanie, ochota, ústretovosť, odbornosť. Odporúčam.
Eva S., november 2021
Výber poisťovne na povinné zmluvné poistenie, profesionálny prístup a príjemné jednanie.
Blanka S., november 2021
Ak sa môžem vyjadriť neformálne, starajú sa o mňa ako o vlastného :)
Petr D., november 2022

Cestovné poistenie na Klik.sk

Poistenie na cesty do zahraničia si môžete dohodnúť online počas 5 minút. Dokonca aj na mobile cestou na letisko! Bez cestovného poistenia s dostatočnými limitmi vás banálna nehoda môže finančne zruinovať na dlhú dobu. Pre zaujímavosť - desaťminútový let vrtuľníkom v Rakúsku stojí 3 tisíc eur. Porovnajte si to s nákladmi vo výške niekoľkých desiatok eur, ktoré vás bude stáť bežné poistenie na cesty.

Najdôležitejšou súčasťou cestovného poistenia je poistenie liečebných nákladov. Z toho hradíte všetky náklady na ošetrenie, hospitalizáciu, transport do nemocnice a v určitých prípadoch aj transport späť do vlasti. Tu sa neoplatí príliš šetriť, pretože za relatívne málo peňazí si môžete dohodnúť cestovnú poistku s limitmi rádovo desaťtisíc eur, čo už je dostatočná čiastka, aby ste mohli cestovať v pokoji. Porovnanie cien pri cestovnom poistení by malo byť pre každého prvým krokom a samozrejmosťou. Každá poisťovňa využíva odlišné cenníky a porovnanie vás nestojí nič, okrem pár sekúnd navyše. Cestovné poistenie do zahraničia vás potom môže vyjsť veľmi výhodne.

Každé poistenie na cesty tiež obsahuje asistenčné služby. Tie by ste mali volať vždy, keď sa vám niečo stane. Nielenže sa vám dostane pomoci v rodnom jazyku v každú dennú aj nočnú hodinu, ale aj následné vybavenie poistnej udalosti bude jednoduchšie, pretože ihneď dostanete presné inštrukcie, ako postupovať a kam ísť. Asistenčná služba vám tiež pomôže vybaviť všetky náležitosti s príslušným lekárskym zariadením.

Druhým najdôležitejším poistením je poistenie zodpovednosti. To sa vám bude hodiť, ak niekomu spôsobíte škodu, či už na zdraví alebo na majetku. Typickým príkladom je zrážka na zjazdovke, pri ktorej niekoho zraníte alebo poškodenie cudzej lode pri jazde na vodnom skútri. Za pár eur na týždeň si môžete poistiť škody rádovo až na desaťtisíc eur.

Poistenie na cesty vzniká zaplatením. Avšak je nutné, aby bolo poistné zaplatené pred začatím cesty. Pri dojednaní cestovného poistenia online nemusíte nič podpisovať. Obratom dostanete všetky podklady vrátane asistenčnej kartičky do emailu, takže môžete ihneď vyraziť. Pred uzavretím si dajte pozor najmä na výluky z poistenia, ktoré definujú prípady, na ktoré sa poistenie nevzťahuje.

Chcem sa dozvedieť viac informácií

Navštívte stránku s častými otázkami, na ktorej nájdete ďalšie bližšie informácie o povinnom zmluvnom poistení. Sledovať nás môžete aj na sociálnych sieťach - Facebooku, Instagrame či Twitteri, kde vás priebežne informujeme o novinkách, zaujímavostiach a tipoch nielen z oblasti povinného zmluvného poistenia. Prípadne môžete využiť aj našu blogovú časť na webe.

Preferujete telefonický kontakt?

Radi s vami prejdeme všetky možnosti cez telefón a navrhneme tie najlepšie riešenia.
+421
Alebo nám zavolajte, kedy sa Vám to hodí.