agent
agent

Cestovné poistenie na Klik.sk

Nájdeme vám najvýhodnejšie cestovné poistenie. Za pár sekúnd.
Porovnávame všetky veľké poisťovne
Allianz poisťovňa
AXA
Generali
Union
Uniqa
Wüstenrot

Ušetrite s Klik.sk

Naša misia je ušetriť vám peniaze! Prečo práve my?
target
Priamo vám na mieru
Každá ponuka je individuálne posudzovaná podľa vami zadaných parametrov pre výber optimálneho riešenia.
coins
Cenovo najlepšie ponuky
Našim poslaním je ušetriť vám peniaze. Na poistení s nami môže každý ušetriť desiatky/stovky eur.
bulleted-list
Postaráme sa o vás
Máte akúkoľvek otázku? Na všetko vám radi odpovedia profesionáli a vyškolení odborníci, ktorí presne vedia, o čom hovoria.
user-security
Na vašej strane
Klient je pre nás na prvom mieste. Všetky vaše dáta sú u nás v úplnom bezpečí. Za to vám ručíme.

offers

Najlepšie ponuky už za 1 minútu

Na Klik.sk je porovnanie a ušetrenie výnimočne jednoduché
offers
1
Do kalkulačky zadáte pár údajov
Vyplnenie potrebných informácií je záležitosťou niekoľkých sekúnd. Na výpočet potrebujeme len najnutnejšie údaje a všetky dáta sú u nás spoľahlivo chránené.
2
Porovnáme pre vás všetky ponuky
Na vygenerovanom prehľade uvidíte dostupné ponuky poistenia, zoradené od najlacnejšie po najdrahšiu. Ihneď uvidíte, koľko ušetríte.
3
Vyberte si tú najlepšiu ponuku
Naše porovnanie cien je úplne zadarmo a ľahko si vyberiete ponuku, ktorá vám najviac vyhovuje.

Nové užitočné články na našom blogu

žena na pláži
Keď sa rozhodnete cestovať do zahraničia a poistiť, narazíte na veľa ponúk cestovného poistenia. Každá má inú cenu a podmienky, a preto nie je jednoduché si hneď vybrať. Stačí mať pritom na pamäti týc...
zena-na-plazi
Ako by sa vám páčilo mať priateľa na telefóne, ktorý by vám na dovolenke vedel poradiť pri rôznych nepríjemnostiach? Keď si uzatvoríte cestovné poistenie, vaša poisťovňa takýmto priateľom môže byť.Asi...
cerveny-znak
Nejeden Slovák naletel na praktiky podvodníkov, ktorí útočia prostredníctvom elektronickej pošty. Vám sa to stať nemusí, ak budete vedieť, čo si pri podozrivých e-mailoch treba všímať.V 21. storočí če...
havarovane-auto
Rozdiel medzi týmito dvomi poisteniami je jednoduchý. Povinné zmluvné poistenie kryje škody, ktoré svojím autom spôsobíte niekomu inému. Havarijné poistenie sa vzťahuje na poškodenia, ku ktorým prišlo...

Najčastejšie otázky

Aby bolo všetko jasné, nemáme čo skrývať
Poistné limity alebo tiež limity poistného plnenia predstavujú maximálnu čiastku, ktorú je poisťovňa ochotná v rámci jedného rizika alebo celého poistenia vyplatiť za vzniknutú škodu.
Máme produkty, ktoré kryjú nielen liečebné náklady v prípade ochorenia COVID-19, ale aj prípadnú nutnosť karantény. Dokonca vám pomôžu dostať sa späť domov, pokiaľ nebudete môcť odcestovať podľa plánu.
Výluky nájdete vždy v poistných podmienkach, ktoré sú súčasťou poistnej zmluvy. Poisťovňa v týchto prípadoch môže krátiť poistné plnenie alebo eventuálne nevyplatiť nič. Najčastejšie výluky sú rizikové športy, vysoká nadmorská výška, alkohol a chronické choroby. Ide však aj o cestovanie do rizikových krajín, kam MZV neodporúča cestovať.
Pochopiteľne, ale toto rozhodnutie predstavuje veľké riziko. Pre predstavu, prevoz vrtuľníkom v prípade nehody v Rakúsku predstavuje následné vymáhanie niekoľko tisícovej sumy. Dobre zvážte, či vám toto riziko stojí za to.
Pokiaľ idete s cestovnou kanceláriou, môže byť poistenie v cene zájazdu, nemusí byť však najvýhodnejšie. Cestovné kancelárie väčšinou počítajú iba s jednou, vopred dohodnutou poisťovňou.

Recenzie zákazníkov

Čo o nás hovoria
100% spokojnosť, profi jednanie, ochota, ústretovosť, odbornosť. Odporúčam.
Eva S.
Výber poisťovne na povinné zmluvné poistenie, profesionálny prístup a príjemné jednanie.
Blanka S.
Ak sa môžem vyjadriť neformálne, starajú sa o mňa ako o vlastného :)
Petr D.

Cestovné poistenie na Klik.sk

Poistenie na cesty do zahraničia si môžete dohodnúť online za 5 minút. Dokonca aj na mobile cestou na letisko! Bez cestovného poistenia s dostatočnými limitmi vás banálna nehoda môže finančne zruinovať. Pre zaujímavosť - desaťminútový let vrtuľníkom v Rakúsku stojí 3 tisíc eur. Porovnajte si to s nákladmi vo výške niekoľkých eur, ktoré vás bude stáť komerčné cestovné poistenie.

Najdôležitejšou súčasťou cestovného poistenia je poistenie liečebných nákladov. Z neho sú hradené všetky náklady na ošetrenie, hospitalizáciu, transport do nemocnice a v určitých prípadoch aj repatriáciu späť do vlasti. Tu sa neoplatí príliš šetriť, pretože za relatívne málo peňazí si môžete dohodnúť cestovnú poistku s limitmi v tisícoch eur, čo už je dostatočná čiastka, aby ste mohli cestovať v pokoji. Porovnanie cien pri cestovnom poistení by malo byť pre každého cestovateľa prvým krokom a samozrejmosťou. Každá poisťovňa má inak stanovené ceny a porovnanie jednotlivých ponúk je úplne zadarmo. Poistenie do zahraničia si takto ľahko nájdete za najvýhodnejšiu cenu.

Každé poistenie na cesty tiež zahŕňa asistenčné služby. Tie by ste mali kontaktovať vždy, keď sa vám niečo stane. Nielenže vám budú vedieť poskytnúť pomoc v rodnom jazyku v každú dennú aj nočnú hodinu, ale aj následné vybavenie poistnej udalosti bude jednoduchšie, pretože ihneď dostanete presné inštrukcie, ako postupovať a kam ísť. Asistenčná služba vám tiež pomôže vybaviť všetky náležitosti s príslušným lekárskym zariadením.

Druhým najdôležitejším poistením je poistenie zodpovednosti. To sa vám bude hodiť, ak niekomu spôsobíte škodu, či už na zdraví alebo na majetku. Typickým príkladom je zrážka na zjazdovke, pri ktorej niekoho zraníte, alebo poškodenie cudzej lode pri jazde na vodnom skútri. Za pár eur na týždeň si môžete poistiť škody rádovo až na desaťtisíc eur.

Poistenie na cesty vzniká zaplatením. Avšak je nutné, aby bolo poistné zaplatené pred začatím cesty. Pri dojednaní cestovného poistenia online nemusíte nič podpisovať. Obratom dostanete všetky podklady vrátane asistenčnej kartičky do emailu, takže môžete ihneď vyraziť. Pred uzatvorením si však dajte pozor na výluky z poistenia, ktoré definujú prípady, na ktoré sa poistenie nevzťahuje.

Potrebujem viac informácií

Navštívte stránku s častými otázkami, na ktorej nájdete ďalšie bližšie informácie o poistení. Sledovať nás môžete aj na sociálnych sieťach - Facebooku, Instagrame či Twitteri, kde vás priebežne informujeme o novinkách, zaujímavostiach a tipoch nielen z oblasti poistenia. Tiež odporúčame, aby ste si pozreli aj našu blogovú časť na webe.

Preferujete telefonický kontakt?

Radi s vami prejdeme všetky možnosti cez telefón a navrhneme tie najlepšie riešenia.
+421
Alebo nám zavolajte, kedy sa Vám to hodí.