agent
agent

Poistenie bytu na Klik.sk

Nájdeme Vám najvýhodnejšie poistenie bytu. Za pár sekúnd.
Porovnávame všetky veľké poisťovne
Allianz poisťovňa
Generali
Union
Uniqa
Wüstenrot

Ušetrite s Klik.sk

Naša misia je ušetriť vám peniaze! Prečo práve my?
target
Priamo vám na mieru
Každá ponuka je individuálne posudzovaná podľa vami zadaných parametrov pre výber optimálneho riešenia.
coins
Cenovo najlepšie ponuky
Našim poslaním je ušetriť vám peniaze. Na poistení s nami môže každý ušetriť desiatky/stovky eur.
bulleted-list
Postaráme sa o vás
Máte akúkoľvek otázku? Na všetko vám radi odpovedia profesionáli a vyškolení odborníci, ktorí presne vedia, o čom hovoria.
user-security
Na vašej strane
Klient je pre nás na prvom mieste. Všetky vaše dáta sú u nás v úplnom bezpečí. Za to vám ručíme.

offers

Najlepšie ponuky už za 1 minútu

Na Klik.sk je porovnanie a ušetrenie výnimočne jednoduché
offers
1
Zadáte do kalkulačky pár údajov
Zadanie je záležitosťou niekoľkých málo sekúnd. Na výpočet sú potrebné len najnutnejšie údaje a všetky dáta sú u nás starostlivo chránené.
2
Porovnáme pre vás ponuky
Spočítame pre vás ponuky od jednotlivých subjektov a v prehľadnej tabuľke ihneď uvidíte, či a koľko ušetríte.
3
Rozhodnutie je iba na vás
Rozhodnete vybrať si ponuku, ktorá Vám vyhovuje? Finálne rozhodnutie necháme na vás samotných.

Najnovšie články na Klik.sk

 Skoro každý vodič si počas života vysníval auto, ktoré by raz chcel vlastniť alebo si ho už aj doprial. Po akých značkách ale Slováci túžia a aké sú trendy v automobilovom sektore? Vkus ľudí sa mení ...
Otázka ako poistiť auto z druhej ruky, je po kúpe ojazdeného vozidla jedna z najdôležitejších. Či už auto kupujete z autobazáru, alebo od fyzickej osoby, povinné zmluvné poistenie pri prihlásení vozid...
Dojazd 800 kilometrov na elektrinu a neopakovateľný dizajn. Elon Musk predstavil nový model automobilky, ktorá je symbolom elektromobility. Štvordverový pick-up sa už dá objednávať. Na začiatku 80-tyc...
Výber havarijného poistenia je vždy veľmi dôležitý krok, ktorý si treba poriadne premyslieť. Havarijné poistenie poskytne majiteľovi automobilu poistné plnenie v prípade poistnej udalosti, ako napríkl...

Najčastejšie otázky

Aby bolo všetko jasné, nemáme čo skrývať
Poistenie domácnosti sa vzťahuje na vybavenie bytu alebo domu. Bežne zahŕňa nábytok, elektrospotrebiče, televíziu, rádio, knihy, oblečenie, športové potreby, ceniny, šperky, klenoty a ďalšie veci, ktoré určíte. Poistenie nehnuteľnosti zahŕňa stavbu ako takú, teda steny, stropy, strechu, okná, odkvapy, omietky a pod. Ak vám spadne pri víchrici strom na dom a poškodí strechu, poistenie domácnosti nestačí a budete potrebovať poistenie nehnuteľnosti.
Najčastejšie sú to škody spôsobené krádežou, vlámaním, vandalizmom a živelnými udalosťami. Živelné udalosti zahŕňajú požiar, výbuch, zosuv pôdy, víchricu a môžu zahŕňať povodeň. Ďalšie poistenie, ktoré si v rámci poistenia domova môžete objednať, zahŕňa poistenie proti škodám na elektrospotrebičoch spôsobených prepätím v sieti, poistenie rozbitia okien alebo poistenie proti posprejovaniu fasády.
Áno! S poistením domácnosti a nehnuteľnosti je možné, u niektorých produktov, dohodnúť spolu s nimi aj poistenie zodpovednosti nielen pre vás, ale aj pre ďalších členov domácnosti.
Ide o veľmi dôležitý faktor pri výbere poistenia domova. Zjednodušene je limit plnenia suma, ktorú maximálne môžete od poisťovne dostať. V dnešnej dobe sa z dôvodu rýchlo rastúcich cien nehnuteľností a zvyšujúcej sa inflácie veľmi často rieši podhodnotenie týchto limitov. Poisťovňa by potom v takýchto prípadoch vyplatila len zmluvne dohodnutú sumu, hoci je napríklad cena nehnuteľnosti dvojnásobná.
Áno. V tomto prípade je dôležité poistenie nehnuteľnosti, ktoré kryje škody na dome ako takom, ako aj poistenie domácnosti, ktoré má za úlohu kryť škody vo vnútri stavby.

Recenzie zákazníkov

Čo o nás hovoria
100% spokojnosť, profi jednanie, ochota, ústretovosť, odbornosť. Odporúčam.
Eva S.
Výber poisťovne na povinné zmluvné poistenie, profesionálny prístup a príjemné jednanie.
Blanka S.
Ak sa môžem vyjadriť neformálne, starajú sa o mňa ako o vlastného :)
Petr D.

Poistenie bytu na Klik.sk

Poistenie bytu nie je dobré podceňovať. Či už bývate v prenajatom alebo vlastnom byte, v oboch prípadoch sa vždy môže stať udalosť, ktorá vám môže zmeniť život. A mnohokrát sa nejedná o príjemné zmeny. Pre tieto prípady je tak lepšie byť poistený a vďaka Klik.sk si teraz ľahko porovnáte ponuky jednotlivých poisťovní a vyberiete si takú poistku, ktorá vám plne vyhovuje.

Ak máte byt v nájme, poistite si iba vybavenie bytu a dohodnite si poistenie domácnosti. Ak ste vlastníkom bytu, zvážte či potrebujete aj poistenie nehnuteľnosti. V čom je rozdiel? Našťastie je ľahké medzi týmito dvoma typmi poistenia majetku rozlišovať.

Poistenie domácnosti kryje vybavenie bytu, poistenie nehnuteľnosti byt samotný. Ak vám vyhorí byt, budete potrebovať nielen poistenie domácnosti, ale aj poistenie nehnuteľnosti. Ak bývate v bytovom dome, zistite si, akú poistku má uzavreté spoločenstvo vlastníkov domu. Váš byt môže byť poistený v rámci tejto poistky. Rozhodne si však detailne overte, aké riziká táto poistka kryje a či sa vzťahuje aj na váš byt. Rozmyslite si, proti akým rizikám chcete byť poistení. Ak máte veci zvláštnej hodnoty, napríklad cenný obraz alebo šperky, poistite si ich individuálne. Ak bývate na prvom alebo poslednom poschodí, môže byť vaša poistka o niečo drahšia, to prosím berte do úvahy. Na druhú stranu sa nejedná o nijako dramatické cenové výkyvy.

K niektorým poistkám môžete dostať poistenie zodpovednosti zadarmo. Zistite si, ktoré to sú. Ak bývate v niektorej z povodňových zón, počítajte s tým, že budete musieť zaplatiť viac. Určite sa vám nebude chcieť čítať celé poistné podmienky, ale rozhodne si prečítajte výluky z poistenia. Vyhnete sa tak nemilým prekvapeniam.

Chcem sa dozvedieť viac informácií

Navštívte stránku s častými otázkami, na ktorej nájdete ďalšie bližšie informácie o povinnom zmluvnom poistení. Sledovať nás môžete aj na sociálnych sieťach - Facebooku, Instagrame či Twitteri, kde vás priebežne informujeme o novinkách, zaujímavostiach a tipoch nielen z oblasti povinného zmluvného poistenia. Prípadne môžete využiť aj našu blogovú časť na webe.

Preferujete telefonický kontakt?

Radi s vami prejdeme všetky možnosti cez telefón a navrhneme tie najlepšie riešenia.
+421
Alebo nám zavolajte, kedy sa Vám to hodí.