agent
agent

Najlacnejšie havarijné poistenie na Klik.sk

Nájdeme vám najvýhodnejšiu havarijnú poistku. Za pár sekúnd.
Porovnávame všetky veľké poisťovne
ČSOB pojišťovna
Pojišťovna Kooperativa
Komunalna
Uniqa
Union
Generali

Ušetrite s Klik.sk

Naša misia je ušetriť vám peniaze! Prečo práve my?
target
Priamo vám na mieru
Každá ponuka je individuálne posudzovaná podľa vami zadaných parametrov pre výber optimálneho riešenia.
coins
Cenovo najlepšie ponuky
Našim poslaním je ušetriť vám peniaze. Na poistení s nami môže každý ušetriť desiatky/stovky eur.
bulleted-list
Postaráme sa o vás
Máte akúkoľvek otázku? Na všetko vám radi odpovedia profesionáli a vyškolení odborníci, ktorí presne vedia, o čom hovoria.
user-security
Na vašej strane
Klient je pre nás na prvom mieste. Všetky vaše dáta sú u nás v úplnom bezpečí. Za to vám ručíme.

offers

Najlepšie ponuky už za 1 minútu

Na Klik.sk je porovnanie a ušetrenie výnimočne jednoduché
offers
1
Zadáte do kalkulačky pár údajov
Zadanie je záležitosťou niekoľkých málo sekúnd. Na výpočet sú potrebné len najnutnejšie údaje a všetky dáta sú u nás starostlivo chránené.
2
Porovnáme pre vás ponuky
Spočítame pre vás ponuky od jednotlivých subjektov a v prehľadnej tabuľke ihneď uvidíte, či a koľko ušetríte.
3
Rozhodnutie je iba na vás
Rozhodnete vybrať si ponuku, ktorá vám vyhovuje? Finálne rozhodnutie necháme na vás samotných.

Zistite viac o havarijnom poistení

Havarijné poistenie je poistenie motorových vozidiel, ktoré slúži na krytie škôd na vlastnom aute. Ak niekto spôsobí škodu vám, bude vám škoda vyplatená z povinného zmluvného poistenia toho, kto škodu...
Aké sú možnosti spoluúčasti pri havarijnom poistení? Spoluúčasť sa líši podľa poisťovne a podľa variantu, ktorý si zvolíte. Niektoré poisťovne ponúkajú aj variantu bez spoluúčasti. Typická spoluúčasť ...
Havarijné poistenie je také poistenie motorových vozidiel, ktoré slúži na krytie škôd na vlastnom vozidle. Jednoducho povedané - ak je vám spôsobená škoda, zaplatí sa z povinného zmluvného poistenia t...
Nič pred vami neschovávame a chceme byť maximálne transparentní, na Klik.sk preto nájdete odpovede na väčšinu otázok týkajúcich sa poistenia. Pokiaľ napriek tomu nepoznáte odpoveď na niečo, čo tu nie ...

Najčastejšie otázky

Aby bolo všetko jasné, nemáme čo skrývať
Ako je zrejmé už z názvu, povinné zmluvné poistenie je skutočne povinná poistka k vášmu autu. Jednoducho povedané, pokiaľ spôsobíte svojim vozidlom škodu niekomu inému, z tejto poistky sa poškodenej osobe preplatia náklady, ktoré vznikli. Havarijné poistenie je dobrovoľné a v prípade nehody sú peniaze vyplácané vám aj napriek skutočnosti, že ste vinníkom celej situácie.
Zmluvu s existujúcou poisťovňou môžete vypovedať a poistku si zmeniť tak, aby vám vyhovovala. Pozor však na to, že nie vždy je možné zmluvu s existujúcou poisťovňou vypovedať - štandardne sa totiž výpoveď posiela a zo strany poisťovne prijíma na konci poistného obdobia.
Zelenú kartu odosielame ihneď po dojednaní elektronicky. U väčšiny poisťovní je zelená karta vystavovaná na rok, niektoré poisťovne však najskôr zasielajú tzv. dočasnú zelenú kartu (2 mesiace, mesiac...). Pri dočasných zelených kartách je po pripísaní platby zaslaná ročná zelená karta predovšetkým v elektronickej podobe. Na základe európskej medzinárodnej dohody je teraz tento doklad vydávaný v čiernobielej podobe, kartu si tak môžete vytlačiť sami na biely papier. Ak nie je poistné zaplatené v splatnosti, je zelená karta neplatná.
Parametrov je veľa – aké auto riadite, aký je váš vek, z akej ste obce... Do úvahy poisťovňa berie napríklad aj bonusové mesiace, druh paliva alebo napríklad počet sedadiel vo vozidle. Preto je cena povinného zmluvného poistenia vždy individuálna a ovplyvňuje ju mnoho parametrov.
Nie. Sme porovnávač poistenia. Pokiaľ si na porovnávači tovaru vyberiete napríklad počítač, tiež neuzatvárate obchodnú dohodu s porovnávačom, ale priamo s e-shopom, kde ste si tovar reálne zakúpili.
Ďalšie otázky a odpovede

Recenzie zákazníkov

Čo o nás hovoria
100% spokojnosť, profi jednanie, ochota, ústretovosť, odbornosť. Odporúčam.
Eva S.
Výber poisťovne na povinné zmluvné poistenie, profesionálny prístup a príjemné jednanie.
Blanka S.
Ak sa môžem vyjadriť neformálne, starajú sa o mňa ako o vlastného :)
Petr D.

Najlacnejšie havarijné poistenie na Klik.sk

Chcete havarijné poistenie a bojíte sa, že vás bude stáť veľa peňazí? Na Klik.sk sa toho báť nemusíte a investícia do tejto poistky sa vám určite vráti v prípade dopravnej nehody, odcudzenia vozidla alebo napríklad po silnom krupobití. To všetko a oveľa viac toho totiž havarijné poistenie kryje a na porovnávači Klik.sk máte istotu, že nájdeme ako najlacnejší, tak aj ten najbezpečnejší variant havarijného poistenia na slovenskom trhu priamo ušitý pre vašu osobnosť a vozidlo.

Zvoľte si variant havarijného poistenia, ktorý kryje iba vaše riziká! V meste sa poistite proti vandalizmu, na dedine proti stretu sa zverou. Tomuto produktu sa hovorí mini casco. Cena vás príjemne prekvapí. Skontrolujte si poistnú hodnotu vášho vozidla každý rok - mala by zodpovedať aktuálnej hodnote vozidla, ktorá veľmi rýchlo klesá. Tým dosiahnete nižšieho poistného pri obnove poistky a zodpovedajúcemu krytiu. Odporúčame si dojednať povinné zmluvné poistenie a havarijné poistenie u rovnakej poisťovne, pretože väčšina poisťovní v takom prípade priznáva výraznú zľavu na poistnom z oboch poistení.

Zvoľte vyššiu spoluúčasť

Čím vyššiu spoluúčasť si zvolíte, tým bude poistné lacnejšie. V prípade havárie však logicky zaplatíte v rámci spoluúčasti aj viac peňazí, Zvážte, či sa vám oplatí viac úspora na splátkach poistenia, alebo úspora počas prípadnej väčšej škody. Dôležité tiež je svoje vozidlo adekvátne zabezpečiť. Pokiaľ je vaše vozidlo dostatočne zabezpečené (imobilizér, mechanické zabezpečenie, satelitné vyhľadávanie a pod.), získate zaujímavé zľavy na poistenie rizika odcudzením. Väčšina poisťovní taktiež umožňuje prevod bonusov z predchádzajúceho povinného zmluvného poistenia na nové havarijné poistenie. Ak chcete, urobíme to za vás.

Zistite si, aké výhody a zľavy získate pri variante Allrisk

Variant Allrisk obvykle obsahuje množstvo výhod zadarmo (rozšírené asistenčné služby, poistenie úrazu posádky vozidla atď.), a preto si vždy porovnajte variant Allrisk s variantom limitovaného poistenia, aby ste zistili, či je pre vás výhodné najlacnejšie havarijné poistenie alebo či zvolíte drahší variant. All Risk poistenie u nás ponúkame od 60 €.

Chcem sa dozvedieť viac informácií

Navštívte stránku s častými otázkami, na ktorej nájdete ďalšie bližšie informácie o povinnom zmluvnom poistení. Sledovať nás môžete aj na sociálnych sieťach - Facebooku, Instagrame či Twitteri, kde vás priebežne informujeme o novinkách, zaujímavostiach a tipoch nielen z oblasti povinného zmluvného poistenia. Prípadne môžete využiť aj našu blogovú časť na webe.

Preferujete telefonický kontakt?

Radi s vami prejdeme všetky možnosti cez telefón a navrhneme tie najlepšie riešenia.
+421
Alebo nám zavolajte, kedy sa Vám to hodí.