PZP si môžete uzatvoriť bez zbytočného papierovania

Červené tlačítko s automobilem na klávesnici.

V priebehu 15- tich minút môže byť Vaše auto poistené a môžete jazdiť. Šetríme Vám čas a peniaze, preto od Vás nechceme, aby ste museli čokoľvek podpisovať, chodiť na poštu a posielať späť, keďže poistnú zmluvu je možné uzatvoriť aj online alebo telefonicky (tzv. na diaľku). Túto možnosť upravuje § 792 ods. 2 Občianskeho zákonníka spolu so zákonom č. 266/2005 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri finančných službách na diaľku a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Návrh poistnej zmluvy je akceptovaný zaplatením poistného a poistenie je platné od dátumu začiatku poistenia uvedeného na návrhu poistnej zmluvy. Pokiaľ platba príde čo i len deň po splatnosti, zmluva zo zákona nevznikne a nie je možné ju uzavrieť spätne.

Pri uzatváraní poistenia online:

Zadajte údaje o Vás a o Vašom vozidle v Kalkulačke PZP.

Zobrazia sa Vám ponuky jednotlivých poisťovní. Vyberte si tú, ktorá Vám vyhovuje najviac. Ak potrebujete poradiť s výberom, kontaktujte nás telefonicky a náš pracovník Vás podrobne informuje o jednotlivých ponukách.

Po výbere konkrétnej ponuky vyplňte vo formulári na obrazovke údaje potrebné pre uzatvorenie návrhu poistnej zmluvy.

Po uzatvorení návrhu poistnej zmluvy Vám pošleme na Vašu e-mailovú adresu Návrh poistnej zmluvy, dočasnú Bielu kartu, platobné údaje a ďalšie prílohy k poistnej zmluve.

Po doručení návrhu zmluvy:

Skontrolujte správnosť údajov uvedených na návrhu zmluvy.

Máte k dispozícii na preštudovanie všeobecné poistné podmienky a ďalšie prílohy návrhu zmluvy.

Zaplaťte poistné v lehote v splatnosti. Pozor pri platbe poštovým peňažným poukazom, platba môže trvať 2 až 3 pracovné dni.

Návrh zmluvy nemusíte podpisovať, ani k nám posielať späť. Poistenie vzniká zaplatením poistného v lehote splatnosti, ktorá je uvedená na návrhu zmluvy.

Nezabudnite vypovedať súčasnú poistnú zmluvu, ak je stále platná.

Ak máte akékoľvek nejasnosti, zavolajte nám na telefónne číslo uvedené na našich stránkach.

Po zaplatení poistného Vám poisťovňa pošle poštou Bielu a Zelenú kartu platnú na celé poistné obdobie.

Obľúbené

Dům a automobil, nad kterými se vznáší deštník.Prečo potrebujem mať PZP

Povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla musí mať každý majiteľ alebo držiteľ v...

Muž v saku, který do popředí kreslí auto v červeném stínu.Limity poistného plnenia

Limit poistného plnenia je maximálna suma, ktorú vyplatí poisťovňa v prípade poistnej udalosti osobe, ktorej spôsobíte škodu pr...

Klikař, který roztrhl papír vejpůl.Odstúpenie od poistnej zmluvy a výpoveď poistenia

Odstúpenie od zmluvy do 14 dní od uzatvorenia poistnej zmluvy Návrh poistnej zmluvy, resp. poistná zmluva uzatvorená online...

Havarijné poistenie na mieru na Klik.skHavarijné poistenie

Havarijné poistenie je poistenie motorových vozidiel, ktoré slúži na krytie škôd na vlastnom aute. Ak Vám niekto spôsobí šk...