Poisťovňa Pillow je na Slovensku. Prináša výhodné ceny PZP pre mnohých klientov

Slovenský trh je bohatší o jednu novú poisťovňu, ktorá motoristom prináša veľmi zaujímavú ponuku. Za PZP môžu platiť len toľko, koľko prejazdia.

Nejeden vodič pri uzatvorení povinného zmluvného poistenia rieši otázku, ako čo najviac ušetriť. Najmä v dnešných náročných časom nechce nikto platiť za niečo, čo nevyužije. Preto určite mnohých zaujme ponuka od poisťovne Pillow, ktorá tento mesiac začala pôsobiť na našom trhu. Prináša PZP podľa počtu prejdených kilometrov, vďaka čomu môžu mnohí získať naozaj lacné poistenie auta.

Ako to funguje?

Pri dojednaní PZP klient uvedenie odhadovaný počet kilometrov, ktorý prejazdí za jeden rok. Následne je potrebné poisťovni zaslať jednu fotku tachometra pri uzatvorení poistenia a potom ďalšiu pri výročí PZP. Ak klient najazdí menej, než uviedol, poisťovňa mu vráti peniaze. Ak prejazdí viac, vzniknutý rozdiel doplatí. Vďaka tomuto princípu Pillow garantuje férový prístup, založený na tom, že klient naozaj zaplatí len za tie kilometre, ktoré prejazdí.

A to nie je všetko, čím chce Pillow klientov zaujať. V tejto poisťovni nenájdete žiadne poistné balíky, teda PZP alebo havarijné poistenie s vopred navolenými pripoisteniami. Je to tak preto, lebo tento poisťovateľ chce klientom umožniť, aby si sami vyskladali poistenie auta podľa toho, čo potrebujú. Poistník ľahko uvidí, akú cenu má konkrétne pripoistenie a tak bude vedieť, koľko za ktoré riziko zaplatí. Takto Pillow garantuje transparentný prístup, čo mnohí vodiči určite ocenia.

Pillow už nájdete v našej online kalkulačke PZP a havarijného poistenia

Patríme medzi prvé porovnávače poistenia na Slovensku, ktoré túto poisťovňu zaradili do svojho porovnania. Ak vás ponuka od Pillow zaujala, stačí navštíviť našu kalkulačku PZP a porovnať si ceny. Ľahko a rýchlo zistíte, či najvýhodnejšiu ponuku nájdete práve u tohto poisťovateľa. Samozrejme, naša kalkulačka vám porovná ponuky aj od ďalších poisťovní a najvýhodnejšie zákonné poisteniesi určite nájdete.

O Pillow poisťovni

História tejto spoločnosti sa začala písať v roku 2015, keď na trh vstúpila po názvom První klubová poijšťovňa. V roku 2019 začala používať názov Pillow, pod ktorým pôsobí až dodnes. Anglické slovo „pillow“ v preklade znamená vankúš. Poisťovňa chce byť tomuto názvu verná čo najviac a prináša na trh poistné produkty, ktoré jej klientom zaistia pocit pohody a bezpečia. Funguje ako čisto digitálna firma, teda všetky svoje služby poskytuje iba v elektronickej forme. Pillow svojim klientom umožňuje vybaviť všetko online, nielen uzatvorenie poistenia, ale aj nahlásenie stavu tachometra či realizovanie obhliadky pri uzatvorení havarijného poistenia.

Najnovšie články na Klik.sk

cerveny-znak
Nejeden Slovák naletel na praktiky podvodníkov, ktorí útočia prostredníctvom elektronickej pošty. Vám sa to stať nemusí, ak budete vedieť, čo si pri podozrivých e-mailoch treba všímať.V 21. storočí če...
auta-na-parkovisku
Vaše povinné zmluvné poistenie vám pomôže v prípade mnohých nepríjemností, ako je oškretie cudzieho auta pri parkovaní, narazenie do múru rodinného domu, či spôsobenie väčšej autonehody. Ak máte v rám...
zena-na-plazi
Ako by sa vám páčilo mať priateľa na telefóne, ktorý by vám na dovolenke vedel poradiť pri rôznych nepríjemnostiach? Keď si uzatvoríte cestovné poistenie, vaša poisťovňa takýmto priateľom môže byť.Asi...
pes-a-sedacka
Každý, kto má doma psa, mačku či iné domáce zviera vie, čoho sú títo chlpatí členovia domácnosti schopní. Môžu poškodiť napríklad nábytok, prehryznúť káble alebo sa vymočiť na podlahu. Niektorí, najmä...
agent
agent

Spočítajte si,
koľko ušetríte vy!

Porovnávame ponuky všetkých veľkých poisťovní.